We are passionate about educating the medical community.

Verpleegkundig Congres: Our Nurses, Our Future

From October 31, 2025 18:30 until November 01, 2025 15:30
Posted by Luigia Baerecke
Categories: Conference
Hits: 1908

 

                                                                    

Welkom verpleegkundigen!
Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november 2025 organiseren we het Verpleegkundig Congres 2025 met als thema “Our Nurses Our Future”.
Dit congres is speciaal voor jullie: de drijvende kracht achter de zorg. Hier staat centraal hoe we een werkomgeving kunnen creëren waarin jullie kunnen floreren, zowel professioneel als persoonlijk.
Tijdens deze twee dagen delen we inzichten over strategische investeringen in jullie welzijn en professionele ontwikkeling, leiderschap en zeggenschap, en hoe een gezonde bedrijfscultuur jullie werkplezier en werkvermogen versterkt.
Met inspirerende lezingen, interactieve discussies en praktijkvoorbeelden laten we zien hoe jullie inzet niet alleen van onschatbare waarde is voor patiënten, maar ook bijdraagt aan het versterken van onze hele gezondheidszorg en economie.

Sluit je aan bij collega’s, experts en bestuurders om samen te bouwen aan een toekomst waarin jij met kracht, voldoening en trots jouw belangrijke werk kunt doen. Dit congres is er voor jou, omdat jij het verdient om te floreren.

Doelgroep: 

  • Verpleegkundigen
  • zorgmanagers
  • beleidsmakers
  • academici
  • studenten

Leerdoelen:

  1. Het welzijn en de gezondheid van verpleegkundigen centraal stellen.
  2. Praktische oplossingen en strategieën ontwikkelen om de werkomstandigheden en het welzijn van verpleegkundigen te verbeteren.
  3. Bewustwording creëren over de cruciale rol van verpleegkundigen in het versterken van gezondheidszorgsystemen en economieën.
  4. Samenwerking stimuleren tussen zorgprofessionals, beleidsmakers en organisaties.

Vrijdag, 31 oktober 2025 - Sessie 1

 

From  Subject Speaker
 

Moderator: Danique Regales, Praktijkverpleegkundige

 
17:30 - 18:00

Registratie

 
18:00 - 18:15 Welkom / Opening

Albert Martis

18:15 - 18:45 Zorg voor verpleegkundigen versterkt economieën. Johan de Graaf 
18:45 - 19:15 Strategische Investeringen: Het stimuleren van strategische investeringen in verpleegkundigen om gezondheidszorgsystemen te versterken.

Martine Vrieling
Ingeborg Meijer

19:15 - 19:30 Thee-/Koffiepauze  
19:30 - 20:00 Zeggenschap en Leiderschap: Versterking van de invloed van verpleegkundigen op beleid.  Donata Cijntje
20:00 - 20:30

Paneldiscussie: De impact van gezonde werkomgevingen op verpleegkundigen en patiëntenzorg.

Ashley Duits 

20:30 

Afsluiting

 


Zaterdag, 1 november 2025 - Sessie 2

 

From - To Subject Speaker
  Moderator: Mark Curiel, MANP   
8:30 - 8:55  Registratie   
9:00 - 9:30  Emotionele Uitputting en Burn-out: Het verminderen van risico's op emotionele uitputting en burn-out onder verpleegkundigen door effectieve welzijnsinterventies.  Arthur Nivillac
9:30 - 10:00  Gezondheid en Welzijn: Het bevorderen van de fysieke en mentale gezondheid van verpleegkundigen om hun werkvermogen te optimaliseren. Peter Bouwels  
10:00 - 10:30  Paneldiscussie: De impact van gezonde werkomgevingen op verpleegkundigen en patiëntenzorg.  Mark Curiel
10:30 - 10:45 Thee-/Koffiepauze   
10:45 - 11:15 Economische Impact: Bewustwording creëren over de economische waarde die verpleegkundigen toevoegen aan gezondheidszorgsystemen en economieën. Patricia Veen
11:15 -11:45  De Curacaose verpleegkundige: Toekomst perspectief voor de verpleegkundige en gezondheidswinst voor de client/patient.  Dorine Martina-Wijne
11:45 - 12:00 Wrap-up Mark Curiel
12:00 - 13:00 Lunchpauze  


Zaterdag, 1 november 2025 - Sessie 3

 

From - To Subject Speaker
  Moderator: Hellen Abielie-Misiekaba, Oncologieverpleegkundige  
12:45 - 13:00 Registratie  
13:00 - 13:30

Interdisciplinaire Samenwerking: Stimuleren van samenwerking tussen zorgprofessionals, beleidsmakers en organisaties om gezamenlijke doelen te bereiken.

Anatefca Isenia
13:30 - 14:00

Praktijkgericht onderzoek met verpleegkundigen om hun beroepsvitaliteit te versterken en te verankeren in beleid. 

 Patricia Veen
14:00 - 14:30

Beleidsontwikkeling: Het ontwikkelen van beleid dat het welzijn van verpleegkundigen ondersteunt en hun rol in de gezondheidszorg versterkt.

Presentatie uitslag enquete.

Peter Bouwels
14:30 - 15:00 Onze Verpleegkundigen, Onze Toekomst met concrete actiepunten voor deelnemers. Ashley Duits
15:00 Afsluiting  

Inschrijfgeld: $ 50 Nurses & Paramedics, GP, MD & Other
Dit congres komt niet aanmerking voor accreditatie.